Něco o nás

Obrázek - O nás

Společnost LIGHTING Plus, s.r.o. se především zabývá implementací zařízení na kontrolu a řízení veřejného osvětlení ve městech a obcích České republiky a na Slovensku. Výhodou našeho řešení je využívání tzv. technologie powerline, což je schopnost přenosu dat po napájecí síti elektrické energie. Tímto způsobem odpadají veškeré náklady na pokládání přídavné kabeláže.

Inteligentní řešení v oblasti veřejného osvětlení - SYSTÉM MINOS - je vysoce pokročilý systém pro vzdálenou správu veřejného osvětlení, který umožňuje kontrolu a současně diagnostiku jednotlivých světelných bodů a nabízí jedinečné řešení umožňující městům a obcím jednou provždy optimalizovat náklady spojené s veřejným osvětlením.

Nejsilnějšími komparativními výhodami a vymoženostmi systému MINOS jsou:
- Úspory elektrické energie až 35%
- Úspory při údržbě až 45%
- Prodloužení životnosti osvětlovacích těles a zdrojů
- Zlepšení kvality a služeb veřejného osvětlení
- Správa a diagnostika na dálku jsou možné díky vysoce pokročilým technologiím
- Aplikace na již existující síť
- Omezení světelného smogu
- Kontrola a ovládání jednotlivých světelných bodů
- Návratnost investic v krátkém čase.

Systém MINOS se úspěšně používá a v současnosti je implementován již v 10 zemích EU a v dalších na celém světě. S ohledem na nové možnosti financování veřejného osvětlení vyplývajících z členství České republiky v EU se MINOS stává jedinečným inteligentním řešením nalézajícím úspory v oblasti veřejného osvětlení.

Technologie pro komunikaci a kontrolu zařízení pomocí existující sítě napájecího vedení umožňuje další přídavná řešení nejen pro městské oblasti.

V našem portfoliu služeb proto naleznete také komplexní a moderní řešení pro městské oblasti - Inteligentní město, management parkovacích míst, inteligentní systém dobíjecích stanic, systémy pro řízení a monitorování dopravy stejně tak jako systémy pro optimalizované řízení nákladů jednotlivých budov.


V případě Vašeho zájmu či jakýchkoli dotazů nás kontaktujte na adresách či telefonních číslech uvedených v kontaktech .